Září 2008

Street style modelek

29. září 2008 v 21:08 | BáájaX-) |  STREETSTYLE
Jak vypadají modelky, když si jenom tak vyjdou ven??
Photobucket Photobucket
PhotobucketPhotobucket Photobucket Photobucket Photobucket PhotobucketPhotobucket PhotobucketPhotobucket

Fotky II. řada Pod vodou

26. září 2008 v 18:59 | BáájaX-)

Fotky II. řada Shoot (boty)

26. září 2008 v 18:58 | BáájaX-)

Fotky II.řada Adam a Eva v Ráji

26. září 2008 v 18:57 | BáájaX-)

Fotky II. řada Nad poropastí

26. září 2008 v 18:55 | BáájaX-)

Fotky II. řada V Itálii

26. září 2008 v 18:55 | BáájaX-)

Fotky II. řada Společné akty

26. září 2008 v 18:54 | BáájaX-)Fotky II. řada Jako celebrity

26. září 2008 v 18:52 | BáájaX-)

I. řada První fotky

26. září 2008 v 18:51 | BáájaX-)

Fotky I. řada For Stuff Magazine

26. září 2008 v 18:49 | BáájaX-)

Fotky I. řada Profily

26. září 2008 v 18:48 | BáájaX-)

Fotky I. řada Spodní prádlo

26. září 2008 v 18:48 | BáájaX-)

Fotky I. řada Reklama na diamanaty

26. září 2008 v 18:47 | BáájaX-)

Fotky z první řady- plavky

26. září 2008 v 18:46 | BáájaX-)Yoanna House

26. září 2008 v 18:40 | BáájaX-)
//<![CDATA[ //]]>
Klikni

Yoanna House

Yoanna House
Yoanna House
Yoanně bylo v době soutěže 23 let. Narodila se v Jacksonville na Floridě.
Krátký dotazník: výška / váha: 180 cm / 60,7 kg BMI: 18,73 (normální váha) barva vlasů / očí: hnědá / hnědá oblíbená TV show: Fashion Trance oblíbený film: Breakfast At Tiffany's oblíbená hudba: kubánská a hudba blízkého Východu zajímavost: ráda sleduje zápasy sumo a závody rallye
Co o sobě prozradila?
Když vyhrála v soutěži, musela o výsledku ještě skoro půl roku mlčet, jak jí přikazovala smlouva. Její rodiče se dívali na televizi (show se v Americe vysílala o půlnoci) a nevěděli, jak to dopadne. "Divila jsem se, že mamka vydrží tak dlouho. Chodila spát v jednu ráno a byla pak strašně unavená v práci," říká Yoanna.
A jak se změnil její život po výhře v soutěži? "Radikálně. Hlavně jsem se přestěhovala do New Yorku a to byla opravdu obrovská změna. Potkala jsem tu neuvěřitelné lidi!"
A jestli se jí stýská po něčem ze života před soutěží? "Jestli se mi stýská? Možná trochu po životě v mém rodném městě. Byla jsem tu obklopená rodinou a bylo to moc příjemné."
Kdo Yoannu nejvíc ovlivnil? "Babička. Mluvila se mnou o módě a díky ní jsem se poprvé setkala s couture. Dala mi toho strašně moc."
Pár drbů ze zákulisí soutěže? "Bylo to moc náročné. Natáčelo se tři měsíce a moc jsem se nevyspala. Nejhezčí zážitek byla vila v Itálii. To bylo příjemné, dost jsem tam relaxovala. Bylo to překrásné místo. Co mě zarazilo, bylo to, že si ostatní dívky myslely, že jsem bulimička. Nevěřily, že jsem zhubla v posilovně pod vedením trenéra."

Druhá řada - epizoda 11 - FINÁLE

26. září 2008 v 18:38 | BáájaX-)
//<![CDATA[ //]]>
Klikni

Druhá řada - epizoda 11 - FINÁLE

A je to tady. Konec druhé řady soutěže Amerika hledá topmodelku. Kdo zvítězil? A o čem byla dnešní epizoda? Přečtěte si nový článek, prohlédněte si fotky a podívejte se na videa.
Yoanna a Mercedes telefonovaly z Milána maminkám, Shandi svému příteli. Ten jí řekl, že už se na ni těší a vyznal jí lásku.
Protože zbyly tři dívky, měly za úkol sestěhovat se do jednoho pokoje. Yoanna se stěhovala k Shandi a Mercedes do prvního patra. Ve vzkazu od Tyry, který dostaly, stálo, že budou fotit reklamu na kosmetiku. Jay Manuel jim oznámil, že je připraví stylista Nolé Marin a fotit bude Massimo Costoli. Vypadat budou úplně proti své přirozenosti.
Yoanně nasadil stylista helmu, ji škrtily vlasy, tak si je ustřihla. Dostala za to pěkně vyhubováno.
Yoanna je ve finále
Všechny tři dívky šly na casting D Squared, kteří organizovali módní přehlídku. Finalistky se jí zúčastní. A už tady bylo vyřazování. Do Ameriky se předčasně musela vrátit Shandi - jedním z důvodů bylo, že špatně chodila. Každopádně byla pochválena za velmi výraznou proměnu. Z pokladní v supermarketu do nejlepší trojky - to se nestává každý den! Ještě před svým odjezdem nechala Shandi Yoanně a Mercedes dopis, ve kterém jim poděkovala.
A už tady byla módní přehlídka. Finalistky se nejdřív podívaly, jak se molo staví, dostaly pár rad a poklábosily s dalšími modelkami. Přehlídka byla úžasná a oběma dívkám se moc povedla. Yoanně se stala nepříjemnost - zlomil se jí podpatek a musela si půjčit boty od Mercedes. Ale zvládla to.

Druhá řada - epizoda 10

26. září 2008 v 18:36 | BáájaX-)
//<![CDATA[ //]]>
Klikni

Druhá řada - epizoda 10

Módní návrhář Steven Fairchair vzal dívky do svého salónu a nechal je vybrat si sexy oblečení. Yoanna ukázala své špíčky v pasu a byla zkritizována. Mercedes byla ve svém živlu, tenhle styl oblečení se jí opravdu líbil. A první soutěž byla tady.
Soutěžící dostaly 200 euro a měly za úkol pořídit si oblečení na bleším trhu. Vítězka stráví večer ve vile módního návrháře.
Yoanna pozvala na večer italské modely. Stěžovala si na nedostatek testosteronu. Kluci byli fakt pohlední a postupně se uvolňovaly i zábrany. Všichni skončili ve vířivce, posléze v ložnici. Shandi podvedla svého přítele Erica. Cítila se strašně. Všechny dívky ji utěšovaly, ale nebylo to nic platné. Shandi chce jet domů.
Na blešáku mají soutěžící hodinu na to, aby nakoupily. Mají reprezentovat "italskou smyslnost". A už se jede k jezeru Como, 40 minut od Milana, kde má vilu Steven. Vítězka stráví noc v nejhezčím pokoji a stráví večeři s významnými hosty. Soutěž v oblečení na blešáku vyhrála Shandi. Mohla si vybrat kamarádku - kdo jiný než Yoanna? Večeři si Shandi moc neužila, pořád myslela na to, jak zareaguje její přítel, až mu zavolá, že ho podvedla.
Eric do telefonu křičel, padala slova jako "blbá děvka", Shandi hystericky brečela. "Změnila ses. Ty nejsi Shandi!" a praštil telefonem.
Další den na dívky čekal Jay Manuel a oznámil jim, že budou pózovat ve dvojicích. Budou mít krásné dlouhé rovné vlasy a … nic jiného. Budou nahé. Shandi s Yoannou, April s Mercedes. Fotky se povedly, podívejte se:
Mercedes a April
Mercedes a April
Yoanna a Shandi
Yoanna a Shandi
Po focení se soutěžící setkaly v kavárně s Tyrou. Shandi jí prozradila, že podvedla svého přítele, se kterým už čtyři roky chodí. To navedlo diskusi na téma, jak se kdo změnil. Dívky pak spontánně poděkovaly Tyře za zkušenost.
Tyra se dozvídá pravdu o nevěře Shandi
Tyra se dozvídá pravdu o nevěře Shandi
A už tu je další vyřazování. A další úkol. Steven, člen poroty, dal dívkám modrá trička, nůžky, špendlíky a řekl jim, že si mají upravit trička tak, aby vypadaly sexy.
Nakonec Tyra rozdávala fotky. První dostala Yoanna, pak Shandi a rozhodovalo se mezi Mercedes a April. April vypadla a musela odejít.
upravená trička