Druhá řada - epizoda 10

26. září 2008 v 18:36 | BáájaX-)
//<![CDATA[ //]]>
Klikni

Druhá řada - epizoda 10

Módní návrhář Steven Fairchair vzal dívky do svého salónu a nechal je vybrat si sexy oblečení. Yoanna ukázala své špíčky v pasu a byla zkritizována. Mercedes byla ve svém živlu, tenhle styl oblečení se jí opravdu líbil. A první soutěž byla tady.
Soutěžící dostaly 200 euro a měly za úkol pořídit si oblečení na bleším trhu. Vítězka stráví večer ve vile módního návrháře.
Yoanna pozvala na večer italské modely. Stěžovala si na nedostatek testosteronu. Kluci byli fakt pohlední a postupně se uvolňovaly i zábrany. Všichni skončili ve vířivce, posléze v ložnici. Shandi podvedla svého přítele Erica. Cítila se strašně. Všechny dívky ji utěšovaly, ale nebylo to nic platné. Shandi chce jet domů.
Na blešáku mají soutěžící hodinu na to, aby nakoupily. Mají reprezentovat "italskou smyslnost". A už se jede k jezeru Como, 40 minut od Milana, kde má vilu Steven. Vítězka stráví noc v nejhezčím pokoji a stráví večeři s významnými hosty. Soutěž v oblečení na blešáku vyhrála Shandi. Mohla si vybrat kamarádku - kdo jiný než Yoanna? Večeři si Shandi moc neužila, pořád myslela na to, jak zareaguje její přítel, až mu zavolá, že ho podvedla.
Eric do telefonu křičel, padala slova jako "blbá děvka", Shandi hystericky brečela. "Změnila ses. Ty nejsi Shandi!" a praštil telefonem.
Další den na dívky čekal Jay Manuel a oznámil jim, že budou pózovat ve dvojicích. Budou mít krásné dlouhé rovné vlasy a … nic jiného. Budou nahé. Shandi s Yoannou, April s Mercedes. Fotky se povedly, podívejte se:
Mercedes a April
Mercedes a April
Yoanna a Shandi
Yoanna a Shandi
Po focení se soutěžící setkaly v kavárně s Tyrou. Shandi jí prozradila, že podvedla svého přítele, se kterým už čtyři roky chodí. To navedlo diskusi na téma, jak se kdo změnil. Dívky pak spontánně poděkovaly Tyře za zkušenost.
Tyra se dozvídá pravdu o nevěře Shandi
Tyra se dozvídá pravdu o nevěře Shandi
A už tu je další vyřazování. A další úkol. Steven, člen poroty, dal dívkám modrá trička, nůžky, špendlíky a řekl jim, že si mají upravit trička tak, aby vypadaly sexy.
Nakonec Tyra rozdávala fotky. První dostala Yoanna, pak Shandi a rozhodovalo se mezi Mercedes a April. April vypadla a musela odejít.
upravená trička
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama