Druhá řada - epizoda 11 - FINÁLE

26. září 2008 v 18:38 | BáájaX-)
//<![CDATA[ //]]>
Klikni

Druhá řada - epizoda 11 - FINÁLE

A je to tady. Konec druhé řady soutěže Amerika hledá topmodelku. Kdo zvítězil? A o čem byla dnešní epizoda? Přečtěte si nový článek, prohlédněte si fotky a podívejte se na videa.
Yoanna a Mercedes telefonovaly z Milána maminkám, Shandi svému příteli. Ten jí řekl, že už se na ni těší a vyznal jí lásku.
Protože zbyly tři dívky, měly za úkol sestěhovat se do jednoho pokoje. Yoanna se stěhovala k Shandi a Mercedes do prvního patra. Ve vzkazu od Tyry, který dostaly, stálo, že budou fotit reklamu na kosmetiku. Jay Manuel jim oznámil, že je připraví stylista Nolé Marin a fotit bude Massimo Costoli. Vypadat budou úplně proti své přirozenosti.
Yoanně nasadil stylista helmu, ji škrtily vlasy, tak si je ustřihla. Dostala za to pěkně vyhubováno.
Yoanna je ve finále
Všechny tři dívky šly na casting D Squared, kteří organizovali módní přehlídku. Finalistky se jí zúčastní. A už tady bylo vyřazování. Do Ameriky se předčasně musela vrátit Shandi - jedním z důvodů bylo, že špatně chodila. Každopádně byla pochválena za velmi výraznou proměnu. Z pokladní v supermarketu do nejlepší trojky - to se nestává každý den! Ještě před svým odjezdem nechala Shandi Yoanně a Mercedes dopis, ve kterém jim poděkovala.
A už tady byla módní přehlídka. Finalistky se nejdřív podívaly, jak se molo staví, dostaly pár rad a poklábosily s dalšími modelkami. Přehlídka byla úžasná a oběma dívkám se moc povedla. Yoanně se stala nepříjemnost - zlomil se jí podpatek a musela si půjčit boty od Mercedes. Ale zvládla to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama