Druhá řada - epizoda 7

26. září 2008 v 18:31 | BáájaX-)

Druhá řada - epizoda 7

Soutěžící se zúčastnily natáčení videoklipu Tyry Banks (viz video v článku). A taky tančily. Jak se jim to povedlo? A kdo soutěž opustil?

Sara slavila narozeniny a Yoanna se vydala koupit dort. A pak už jely modelky do tanečního studia, kde na ně čekal choreograf Tony Michaels. Nechal dívky tančit - nejdřív samostatně, pak posloužil jako model a dívky tančily kolem něj. Došlo i na choreografii, ze které je další den vyzkoušel v soutěži.
Večer ale strávily některé dívky v nočním klubu. Na Shandi se tam nalepil kluk, který byl neodbytný. Co tomu asi řekne Eric? byla na pochybách Shandi.
Soutěž druhý den probíhala v duchu absolutního nasazení. Vítězka stráví večer s dvěma hudebními hvězdami. Choreograf postupně vylučoval dívky, které ho tancem zaujaly nejméně. Nejdřív parket opustila Sara, pak Shandi, Mercedes, Yoanna, Camille a nakonec April, vítězka. Ta si s sebou vzala Saru a Shandi a večírek mohl začít. Limuzína odvezla všechny do luxusní francouzské restaurace. Shandi se sblížila s Kineticem, říkala: "byl tak milej!"
V sedm ráno měly být soutěžící připraveny k další akci. Natáčení klipu Tyry Banks! Joy Manuel už na ně čekal ve studiu spolu s Tyrou, režisérem Kennedym a tanečníky. April zavadila o Yoannu při chůzi na mole a ta málem spadla. Byla na April naštvaná.
Tanec samotný se Yoanně vůbec nepovedl. Na konci spadla mezi tanečníky. April si vedla docela dobře, i ostatní dívky se moc snažily.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama