První řada - epizoda 1

26. září 2008 v 18:20 | BáájaX-)
//<![CDATA[ //]]>
Klikni

První řada - epizoda 1

Úvod k soutěži, tedy první epizoda, se poprvé vysílala 20. května 2003. Osm dívek, které postoupily ze semifinále, se přestěhovalo do New Yorku do hotelu Flatotel. Ve 45. patře spolu soutěžící sdílely apartmán, který měl několik místností. Později byly nominovány další dvě dívky, Giselle a Tessa, finálová desítka byla kompletní. A jak probíhala první epizoda?
Pokoj Miami obsadila Ebony s Adrianne, pokoj Miláno patřil Robin, Shannon a Kesse, v Tokiu se ubytovala Elysse, Nicole a Katie a nakonec i obě dívky, které přišly později. Ty spaly na přistýlkách.
První, co dívky čekalo, bylo měření a vážení.
A už tu byla první soutěž. Focení v bikinách od Jennifer Lopez probíhalo na Manhattanu, v obrovské výšce mrakodrapu a v příšerné zimě. Zatímco štáb pobíhal po place v bundách, dívky měly husí kůži v bikinkách. Ono 8 stupňů pod nulou není nic příjemného.
Focení asi nejhůř snášela vyhublá Elyse. Ale ani ostatní dívky nebyly příliš nadšené. Některé dokonce přijely na místo focení pozdě, protože zaspaly. Nestihly odjezd a musely přijet taxíkem. Za to jim taky Tyra Banks, která soutěž vymyslela a je hlavní porotkyně i průvodkyně soutěžících, pěkně vyčinila.
Porota měla celkem snadné rozhodování. Tessa Carlson, která zůstala ve dvojici s Shannon, podle porotců (Tyra Banks, Janice Dickinson, Kimora Lee Simmons, Douglas Bizzaro, Beau Quillian) nezvládla pózování a byla ze soutěže vyřazena.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama