První řada - epizoda 2

26. září 2008 v 18:21 | BáájaX-)
//<![CDATA[ //]]>
Klikni

První řada - epizoda 2

27. května 2003 se odvysílala druhá epizoda první řady soutěže. Na konci soutěž opět opustila jedna dívka. Jsme ale na začátku epizody, takže vybíráme z devíti modelek.
Mezi dívkami už začínají konflikty. V první řadě se modelky rozdělily na dva tábory - věřící a ateistky. Robin, kterou jsme mohli neustále vidět s Biblí, nemohla překousnout fakt, že je Elyse ateistka, a dávala jí to patřičně najevo. Ani homosexuální orientaci Robin neschvalovala, takže lesbička Ebony si taky pár jedovatých slůvek vyslechla.
Dívky se seznámily s učitelem chůze, J. Alexandrem, který jim předvedl perfektní chůzi na vysokých jehlách. Postupně se po molu prošly všechny soutěžícíc a trenér je upozorňoval na chyby. Následující den vyhlásil soutěž v chůzi na molu a rychlém převlékání. Vyhrála Giselle a mohla si vybrat tři kamarádky, se kterými jela na malý výlet. Navštívily hudební studio Wyclefa Jeana. Modelky byly u vytržení a úplně nadšené, že se s tímto newyorským bohem mohly setkat tváří v tvář.
A další soutěž následovala. Opět focení. Opět bikinky. Jedna změna oproti minulému focení tu ale byla. Nikoli mráz, ale teplé studio. Fotky byly určeny pro časopis Stuff.
Porota zadala před vyřazováním dívkám ještě jeden úkol. Krátkou chůzi po studiu a ladné sundání svrchního kabátku. Elyse byla pochválena.
Poté, co postupující dívky dostaly své fotky, před porotou zůstaly dvě - Katie a Kesse. Kesse zbyla hlavně proto, že těžko snášela svou kritiku při focení. Fotku ale nakonec dostala Kesse a Katie musela soutěž opustit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama