První řada - epizoda 3

26. září 2008 v 18:24 | BáájaX-)

První řada - epizoda 3

Nicole s hadem
Ve třetí epizodě čekalo na soutěžící focení s hadem. Ale nejen to, pojďme to vzít popořadě. Na začátku byla změna image. Měnily se barvy vlasů, střihy, účesy. A ne každé dívce to bylo po chuti. Nejvíc se asi vztekala Robin, které se výsledek vůbec nelíbil. Ani Ebony nebyla spokojená s tím, jak ji vizážisti ostříhali.
Jay Manuel
Jay Manuel
A na řadu přišla další výuka, soutěžící se tentokrát učily správně nanášet make-up. Jay Manuel, jejich trenér, pak vyhlásil soutěž. Deset minut mají dívky na to, aby správně nanesly večerní make-up.
Vítězkou se stala Elyse. Mohla si vybrat tři kamarádky, se kterými stráví večer na indické ambasádě ve společnosti významných lidí z módní branže. Elyse si vybrala Adrianne, Nicole a Robin. Nicole se omluvila s tím, že jí není dobře. Namísto kurýrování ale volala svému příteli, po kterém se jí už moc stýskalo.
A je to tady. Focení s hady. Nic příjemného, že? Ale dívky se s tím popraly výborně.
Fotogalerii uvidíte brzy na našich stránkách. V tomto článku aspoň malá ochutnávka - Elyse s hadem a Nicole na ilustračním obrázku.
Elyse s hadem
Elyse s hadem
Adrianne dostala otravu z jídla a musela navštívit lékaře. V hrozném stavu se ale nechtěla nechat vyloučit, podepsala revers a dostavila se před porotu. Porotci dali dívkám jednu fotku Tyry Banks a s ní i úkol. Nalíčit se tak, aby byly co nejvíce fotce podobné. Ale už tu bylo vyřazování. Bez fotky nakonec zůstaly dvě dívky - Ebony a Nicole. Ze soutěže byla vyřazena Nicole za to, že nepředvedla žádný výraz, a taky za to, že dala přednost telefonátu s přítelem před možností kariérního postupu tím, že odmítla večírek na ambasádě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama