Yoanna House

26. září 2008 v 18:40 | BáájaX-)
//<![CDATA[ //]]>
Klikni

Yoanna House

Yoanna House
Yoanna House
Yoanně bylo v době soutěže 23 let. Narodila se v Jacksonville na Floridě.
Krátký dotazník: výška / váha: 180 cm / 60,7 kg BMI: 18,73 (normální váha) barva vlasů / očí: hnědá / hnědá oblíbená TV show: Fashion Trance oblíbený film: Breakfast At Tiffany's oblíbená hudba: kubánská a hudba blízkého Východu zajímavost: ráda sleduje zápasy sumo a závody rallye
Co o sobě prozradila?
Když vyhrála v soutěži, musela o výsledku ještě skoro půl roku mlčet, jak jí přikazovala smlouva. Její rodiče se dívali na televizi (show se v Americe vysílala o půlnoci) a nevěděli, jak to dopadne. "Divila jsem se, že mamka vydrží tak dlouho. Chodila spát v jednu ráno a byla pak strašně unavená v práci," říká Yoanna.
A jak se změnil její život po výhře v soutěži? "Radikálně. Hlavně jsem se přestěhovala do New Yorku a to byla opravdu obrovská změna. Potkala jsem tu neuvěřitelné lidi!"
A jestli se jí stýská po něčem ze života před soutěží? "Jestli se mi stýská? Možná trochu po životě v mém rodném městě. Byla jsem tu obklopená rodinou a bylo to moc příjemné."
Kdo Yoannu nejvíc ovlivnil? "Babička. Mluvila se mnou o módě a díky ní jsem se poprvé setkala s couture. Dala mi toho strašně moc."
Pár drbů ze zákulisí soutěže? "Bylo to moc náročné. Natáčelo se tři měsíce a moc jsem se nevyspala. Nejhezčí zážitek byla vila v Itálii. To bylo příjemné, dost jsem tam relaxovala. Bylo to překrásné místo. Co mě zarazilo, bylo to, že si ostatní dívky myslely, že jsem bulimička. Nevěřily, že jsem zhubla v posilovně pod vedením trenéra."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama